پشتیبانی انواع سایت فروشگاهی، شرکتی و آموزشی به کمک ایــــــــرا

با خدمات حرفه ای ایرا ، جایگاهی معتبر برای وبسایت خود در گوگل راه اندازی کنید! تیم ایـــــرا قدم به قدم در کنار شماست!

پشتیبانی VIP


بکاپ گیری به موقع

بکاپ گیری یکی از ضروری ترین مواردیست که یک شرکت پشتیبانی سایت در قبال یک دیتابیس سایت باید دارا باشد.

پشتیبانی VIP


سرور قدرتمند

ویژگی یک شرکت پشتیبانی و طراحی سایت سرور های که سایت ها روی آن راه اندازی می شوند که عبارتند از ویندوزی و لینوکس می باشد

پشتیبانی VIP


پاسخگویی 24 ساعته

یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت پشتیبانی 24 ساعته بودن آن می باشد که بتوانند با مشتریان ارتباط بگیرند و در سریعترین زمان ممکن جوابگو باشند

پشتیبانی VIP


داشتن افراد متخصص

همه روزه برخی از سایت ها به مشکل برخورد می کنند که کارشناسان مجرب و متخصص ما می توانند به انجام این مسائل رسیدگی کنند

شعبه فیزیکی کسب و کارتان را در اینترنت بنا کنید!

خدمات پشتیبانی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست. گروه خدمات دیجیتال ایـــــــرا، معتقد است که پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت. تیم ایــــــرا سریعترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی وب سایت را برایتان ارائه خواهد کرد.

پشتیبانی vip

پشتیبانی 24 ساعته از وبسایت شما توسط تیم ایــــــــرا

 ما مفتخریم جز معدود شرکتهایی هستیم که خدمت پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می‌دهد.
وظیفه یک شرکت طراحی سایت فقط طراحی یک وب سایت برای کاربرانش نیست، بلکه باید از آن سایت نیز پشتیبانی و نگهداری کند . بسیاری از مشکلات فنی امکان دارد بر اثر استفاده نادرست مشتریان از سایتشان بوجودآید که این مشکلات فقط توسط متخصصان قابل حل شدن می ‌باشد.
اگر مشکلات اولیه و نیازهای وبسایت برطرف نگردد ممکن است با خطرات جدی رو به رو شود . مشکلات پیش امده در ساعت مشخصی رخ نمی دهد به همین دلیل نیاز به پشتیبانی آنلاین 24 ساعته دیده می شد .زیرا امکان دارد مشکلاتی پیش بیاید که منجر به از دست دادن سئو و رتبه در گوگل شود . ما باید خدماتی را ارائه کنیم که مشتری های محترم دغدغه ای در اداره سایت خود نداشته باشند .در همین راستا خدمات آنلاین پشتیبانی 24 ساعته را به خدمات خود اضافه کردیم تا پاسخگوی مشکلات مشتریان خود در هر ساعت از شبانه روز باشیم.

خدمات پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است؟

پشتیبانی vip

نظارت بر زیر ساخت های وبسایت توسط تیم ایــــــــرا

تعرفه پلن های پشتیبانی اختصاصی ایــــــــرا

گروه خدمات دیجیتال ایرا تیم متخصص، جوان و خلاق را دارد که میتوانند تمام مشکلات وبسایت شمارا حل کنند.

پشتیبانی اختصاصی

3 ماهه
2,900,000تومان ماهیانه
  • سرور قدرتمند
  • دامنه رایگان
  • بکاپ گیری
برنزی

پشتیبانی اختصاصی

6 ماهه
3,900,000 تومان ماهیانه
  • سرور قدرتمند
  • دامنه رایگان
  • بکاپ گیری
نقره ای

پشتیبانی اختصاصی

12 ماهه
5,900,000تومان ماهیانه
  • پنل cpanel
  • بکاپ گیری
  • سرور قدرتمند
طلایی
شعبه فیزیکی کسب و کارتان را در اینترنت بنا کنید!

رایگان مشاوره بگیرید!

کافیست موضوع کسب و کارتان را برای ما بنویسید تا کارشناسان تیم ایرا با شما تماس بگیرند و از مشاوره ما بهره‌مند شوید.
پس از آن با آسودگی خیال تا رسیدن به کسب و کار موفق را به ایــــــــرا بسپارید.

پشتیبانی VIP

سوالات متداول شما

پشتیبان سایت چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

رفع هر گونه مشکلی که برای سایت وردپرسی پیش خواهد آمد. مهمترین آنها مثل: بررسی اختلال در سرعت، امنیت، رفع انواع خطاها، ویروس یابی و پاکسازی سایت، آپدیت قسمتهای مختلف سایت، توسعه سایت برای افزایش قابلیتهای سایت، ثبت سایت در ابزارهای گوگل مانند گوگل آنالیتیکس و گوگل وبمستر و انواع خدمات دیگر با توجه به نوع سایت و سفارش شما می باشد.

پشتیبانی سایت چه اهمیتی دارد؟

بعد از اینکه طراحی و ایجاد سایت به پایان رسید ممکن است وبسایت ما دچار مشکلاتی مانند بروز انواع خطاها، نیاز به توسعه بیشتر، اختلال در سرعت و امنیت، نیاز به انواع به روزرسانی ها، هک شدن ناگهانی سایت و …. شود، که برای رفع این مشکلات، و برای اینکه سایت شما کاریی خود را حفظ کند نیاز به خدمات نگهداری و پشتیبانی دارد.

چرا از وردپرس استفاده کنم؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به سبب امکانات زیادی که دارد و از همه مهمتر به دلیل رایگان بودن آن مجبوبیت خاصی دارد. می توان گفت حدود 23 درصد از سایت های جهان بر پایه وردپرس نوشته شده اند. کاربری ساده این سیستم، تنوع قالب ها و صرفه جویی در هزینه نیز دیگر عوامل محبوبیت وردپرس است.

چرا باید وب سایت خودمان را بروز رسانی کنیم؟

بزارین مثال بزنم : فرض کنید فردی که به عنوان مشتری وارد مغازه شما می‌شود با دیدن محصولات جدید، بیشتر برای خرید ازشما تمایل داردو بر عکس اگر محصولات جدیدی وارد مغازتان نکنید مشتریمیل به خریدش را از دست میدهد و شما کم کم مشتری هایتان را از دست می دهید.

سایت هم دقیقا به همین شکل است و کاربران وبسایت شما بعد از ورود به سایت در صورت عدم مشاهده محصول یا مطلب جدید از این سایت خارج شده و تمایلی به خرید یا گرفتن خدمت از شما نخواهد داشت .پس بهتر است سایت خودرا بروز نگهدارید.

هاست چیست؟

هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد. میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید.